A- A A+

Film promocyjny 2021

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

BEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

Wirtualne Dni Otwarte

Opublikowano w Aktualności

    

   Uczniowie klas ósmych już niebawem będą musieli podjąć decyzję o wyborze szkoły ponadpodstawowej. W związku z panującą pandemią nie mogą skorzystać z organizowanych w dotychczasowej formie dni otwartych czy spotkań organizowanych corocznie w celu zapoznania z ofertą kształcenia.

 

    Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom ósmoklasistów i umożliwić im kontakt z przyszłą szkołą w panujących obecnie warunkach, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu przygotował szereg zdalnych narzędzi promocyjnych. Nauczyciele zespołu przeprowadzają godziny wychowawcze online w klasach ósmych szkół podstawowych na terenie powiatu, powstał nowy film promocyjny prezentujący ofertę szkoły oraz strona rekrutacyjna umożliwiająca dokładnie poznanie kierunków kształcenia oraz pobranie dokumentacji rekrutacyjnej.

 

    W dniach 12-16 kwietnia odbędą się Wirtualne Dni Otwarte, podczas których ósmoklasiści będą mogli wziąć udział w jedenastu lekcjach zdalnych o różnorodnej tematyce, zadawać pytania oraz porozmawiać z uczniami i nauczycielami.

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego:   >>ZOBACZ<<

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego:  >>ZOBACZ<<