A- A A+

Film promocyjny

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

Wystawa multimedialna prac Vincenta Van Gogha

Opublikowano w Aktualności

 

G A L E R I A
Vincent Van Gogh Vincent Van Gogh
    Dnia 17 maja 2022 roku uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej (z klas- II LW, III THg, III TLp, III TIp) pod opieką pani Aleksandry Grochali-Hawrylewicz, pani Monika Mela i pani Anny Prejbisz wzięli udział w wycieczce do Wrocławia. Odwiedziliśmy wystawę multimedialną prac Vincenta Van Gogha.
    Prace artysty zostały zaprezentowane w technologii Digital Art 360, która przenosi widzów w świat wyobraźni Van Gogha. Na ekranach o powierzchni ponad 2000 m2 można zobaczyć setki dzieł i dosłownie zanurzyć się w świecie obrazów. Wszystkie prace artysty wyświetlane są jako wielkoformatowe, tętniące kolorami płótna. Ściany wokół oraz podłoga przemieniają się w pasjonującą opowieść o życiu i twórczości malarza.