A- A A+

Film promocyjny 2021

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

BEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

Targi gastronomiczno – hotelarskie w Krakowie

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
Targi gastronomiczno – hotelarskie w Krakowie Targi gastronomiczno – hotelarskie w Krakowie
     W dniu 5 listopada 2021 uczniowie naszej szkoły z Technikum z zawodzie Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz Technik Hotelarstwa uczestniczyli w Targach gastronomiczno – hotelarskich w Krakowie.
     Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® są jedną z najważniejszych imprez w Polsce obejmujących branżę gastronomiczną i hotelarską.W jednym miejscu i czasie prezentowane jest kompleksowe wyposażenie dla hoteli, pensjonatów, restauracji, barów, pizzerii, kawiarni, cukierni i innych punktów gastronomicznych. Tegoroczna edycja Targów HORECA®/GASTROFOOD®to nowe technologie i narzędzia wpływające na większą automatyzację pracy - jak widoczny na zdjęciu robot –kelner :-)

    Jak co roku na targach było wielu międzynarodowych wystawców m.in. z Czech, Francji, Gruzji, Kosowa, Portugali, Turcji, Węgier, Włoch i po raz pierwszy ze Słowenii! Mieliśmy okazję poznać ich zwyczaje i trendy żywieniowe.
    Dodatkowo po zapoznaniu się z nowoczesnymi technologiami w branży zwiedziliśmy Kopalnię Soli w Wieliczce. Zwiedzając solne podziemia odkrywaliśmy co wspólnego mają ze sobą “makarony”, “kalafiory” i “włosy św. Kingi”. Dowiedzieliśmy się jak wydobywano sól w dawnych czasach i do czego ją wykorzystywano.
Już czekamy na kolejną edycję targów iwizytę w pięknym mieście smoka Wawelskiego.