A- A A+

Film promocyjny

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

Wizyta zawodoznawcza w Platinum Mountain Hotel&Spa

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
Wizyta zawodoznawcza w Platinum Mountain Hotel&Spa Wizyta zawodoznawcza w Platinum Mountain Hotel&Spa
    19 października 2021 r. przedstawiciele klas hotelarskich, gastronomicznych i reklamy Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej mieli przyjemność zwiedzić nowy funkcjonujący od listopada 2019 roku pięciogwiazdkowy obiekt hotelarski Platinum Mountain Hotel&Spa w Szklarskiej Porębie.
    Dzięki uprzejmości pani Agaty Jankowskiej (front officemanager] uczniowie mogli zobaczyć wnętrza i wyposażenie jednostek mieszkalnych typu pokój Comfort, pokój Comfort Plus, pokój Premium oraz rodzinne apartamenty w oddzielnych budynkach.
    W trakcie wizyty młodzież obejrzała część gastronomiczną hotelu, tj. restaurację à la carte, Palladium Café &Lobby Bar oraz strefę wellness z kompleksem basenów, saun i jaccuzzi, siłownię wyposażoną w profesjonalny sprzęt do różnorodnych zajęć ruchowych, game room i sale zabaw.
    Podczas pobytu w Platinum Mountain uczniowie zwiedzili usytuowaną w hotelowym lobby wystawę obrazów Hanny Bakuły pt.: „Kwiaty pandemiczne”.