A- A A+

Film promocyjny

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

Stypendium Starosty Lubańskiego

Opublikowano w Aktualności

     W dniu dzisiejszym dwie uczennice naszej szkoły otrzymały Stypendium Starosty Lubańskiego. Kornelia Posmyk jest uczennicą klasy trzeciej, natomiast Kamila Pietrykowska czwartej. Obie uczennice uczęszczają do technikum w zawodzie technik logistyk. W imieniu Starosty stypendium wręczyła Pani Lidia Błażków, Dyrektor ZSZiO im. KZL w Lubaniu. To wyróżnienie jest przyznawane corocznie uczniom wyróżniającym się w nauce, zaangażowanym w życie klasy i szkoły oraz posiadającym osiągnięcia w konkursach i olimpiadach przedmiotowych. Pani Dyrektor przekazała uczennicom najserdeczniejsze gratulacje życząc dalszych sukcesów i kolejnych osiągnięć zarówno w życiu prywatnym, szkolnym, jak i zawodowym. Skierowała w ich stronę wiele ciepłych, wspierających słów, które będą stanowiły dodatkową motywację dla Kornelii i Kamili. My również przyłączamy się do gratulacji i życzymy stypendystkom kolejnych fantastycznych osiągnięć.