A- A A+

Film promocyjny 2021

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

BEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

Wycieczka klasy 3 Ag

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
Wycieczka klasy 3 Ag Wycieczka klasy 3 Ag
    Góry Izerskie piękne są o każdej porze roku ale jesienią czarują najbardziej. Przekonali się o tym uczniowie klasy 3 A Szkoły Branżowej Pierwszego Stopnia z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej wraz z opiekunami, którzy w dniu 7 października 2021 roku przeszli trasę Polana Jakuszycka - Chatka Górzystów - Rozdroże Izerskie. Po drodze podziwiali wspaniałe widoki a w połowie drogi posilili się sławnymi naleśnikami z Chatki Górzystów. Pomimo długiej trasy wrócą tam zapewne nie raz.