A- A A+

Film promocyjny 2021

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

BEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

Ogólnopolski konkurs fotograficzny "Kocham zwierzęta, bo ..."

Opublikowano w Aktualności

      Piętnaścioro uczniów (Paulina Grzywo-Dąbrowska i Anna Kliś z klasy IV TH, Kamila Pietrykowska i Julia Miżdal z klasy III TL, Nikola Bździuch, Weronika Starzec, Nikola Kaszuba i Aleksandra Zarębska z klasy III TR, Oliwia Dasiak, Zuzanna Michalska i Julia Kowalczyk z klasy I LW, Karolina Krawczyk z klasy II TRp, Oliwia Świca z klasy II TLp, Patryk Osiecki z klasy II THg, Martyna Grubizna z klasy II LW) wzięło udział Ogólnopolskim konkursie fotograficznym "Kocham zwierzęta, bo ...". Konkurs zorganizował Dom Kultury w Rybniku - Niewiadomiu. Oprócz zwierząt domowych - psów i kotów uczniowie wykonali fotografie zwierząt gospodarskich - krów czy kur :) Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 18 czerwca.