A- A A+

Film promocyjny 2021

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

BEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

„BITWA WARSZAWSKA” – planszowa gra wojenna

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
„BITWA  WARSZAWSKA” – planszowa gra wojenna „BITWA  WARSZAWSKA” – planszowa gra wojenna
       Dzięki Dolnośląskiemu Urzędowi Marszałkowskiemu otrzymaliśmy 36 egzemplarzy edukacyjnej gry planszowej. Gra powstała z inicjatywy IPN i realizuje założenia programu „Dla Niepodległej”.
       „Bitwa Warszawska” jest grą wojenną dla dwóch graczy, przedstawiającą wydarzenia z sierpnia 1920 r. W trakcie rozgrywki można się przekonać, jak trudne zadanie stało przed Wojskiem Polskim. Gracze mogą sprawdzić swoje umiejętności dowódcze, przemieszczając armie na planszy i planując kolejne ataki na wroga. Starcia rozstrzyga się za pomocą specjalnej talii kart. Gra wymaga też umiejętnego blefowania. Gracze nie wiedzą, jak silne są armie przeciwnika i które natarcie będzie decydujące. Atak może służyć jedynie odwróceniu uwagi i związaniu walką dywizji przeciwnika, które mogłyby mu się przydać w innym miejscu.
      Publikacja jest wzbogacona o ilustrowane opracowanie historyczne. Gra zawiera zasady umożliwiające prowadzenie rozgrywek turniejowych. Zawartość gry to: plansza, 12 żetonów armii, 60 kart przedstawiających jednostki, 24 drewniane znaczniki rozkazów, 6 kartonowych wskaźników, 1 znacznik upływu czasu i broszury z opracowaniem historycznym i instrukcją.
Nic … tylko grać !!! Wszystko dla zwycięstwa! Do broni!