A- A A+

Film promocyjny 2020

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

BEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

ZAKUPY BIBLIOTECZNE (cz. 2)

Opublikowano w Aktualności

     W dalszym ciągu wydajemy pieniądze uzyskane w ramach dotacji poprzez udział w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa. Tym razem wśród nowych książek znalazły się m.in.: „Atlas minerałów”, „Czułe słówka” (książka, w której znajdziemy czasem intymne określenia ukochanej osoby), fascynującą „Polszczyznę polityczną po 1989 roku”, „Skarby kartografii” (książkę przedstawiającą najpiękniejsze mapy jakie stworzył człowiek), „150 lat malarstwa polskiego”, „Art déco” (to pozycje ukazujące piękno sztuki). Znajdą dla siebie także książkę wielbiciele: hip – hopu, twórczości Brunona Schulza a nawet kosmosu.
    Taki zakup odpowiada szerokim zainteresowaniom naszych szkolnych czytelników. Wszystkie nowe książki są skrupulatnie opracowywane i z niecierpliwością oczekują na wertujących ich strony czytelników.