A- A A+

Film promocyjny 2021

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

BEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
NPRC NPRC
    W lipcu 2020 roku otrzymaliśmy dotację na zakup książek w wysokości 15 000 złotych. To kwota uzyskana dzięki udziałowi szkoły w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa, który jest realizowany w latach 2016 - 2020. To także znakomita kwota, aby nadal wzbogacać szkolny księgozbiór. Akcje i konkursy prowadzone przez naszą bibliotekę (m. in.: Plebiscyt na najpopularniejszą książkę ostatnich 10 lat, Mistrz Pięknego Czytania, Napisz Recenzję Książki, Książki warte przeczytania, Randka w ciemno z Książką) przyczyniają się w znacznym stopniu do popularyzowania czytania. Odpowiadając na potrzeby czytelnicze, w czasie edycji 2020 NPRCz zakupiliśmy m.in.: Opowieść podręcznej, Listę Schindlera, Lot nad kukułczym gniazdem, Dziewczynę z pociągu, Zjawę, Planetę Singli cz. 1, 2, 3, Forresta Gumpa, Wojnę światów, Paragraf 22, Czekoladę, Misję, 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy i wiele innych… oraz lektury, o które prosili uczniowie.
    

    To jednak nie koniec zakupów :) Bez wątpienia są wspaniałą sprawą, a jeszcze wspanialszą jest czytanie tego, co się kupiło :)) O tym mówiła już noblistka Wisława Szymborska: „czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”.