A- A A+

Film promocyjny 2020

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

BEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

Opublikowano w Aktualności

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

01.09.2020r (WTOREK)

UCZNIOWIE KLAS PIERWSZYCH

KLASY I (wszystkich typów szkół) – GODZ. 9.00, BOISKO SZKOLNE

Po rozpoczęciu roku (lub w przypadku braku pogody o godz. 9.00) uczniowie spotykają się z wychowawcami zgodnie z poniższym harmonogramem:

Lp

Klasa

Wychowawca

Sala

1

1 LJ/LW

Monika Mela

1

2

1 TG/TL

Agnieszka Jasińska-Dinsber

4

3

1 TI

Aleksandra Grochala-Hawrylewicz

24

4

1 TL

Grażyna Sawicka

22

5

1 TR

Mariusz Korecki

26

6

1 A

Kamila Widzisz

17

7

1 B

Izabella Gawron

18

UCZNIOWIE KLAS STARSZYCH

KLASY II, III, i IV – uczniowie przychodzą zgodnie z poniższym harmonogramem na spotkanie organizacyjne z wychowawcą:

ü Wejście nr 1 od ul. Kopernika, wejście główne do szkoły.

ü Wejście nr 2 od ul. Kopernika, wejście od strony sklepiku szkolnego.

 

Lp

Klasa        

Wychowawca                       

Godzina

Sala

Nr      wejścia 

1

2 LJ/LW

Eliza Sławińska

10.00

28

1

2

2 TGg/THg

Anna Matoga

10.00

4a

1

3

2 TIp

Mirosław Nir

10.00

15

1

4

2 TIg

Ewa Żuławska

10.00

i1

1

5

2 TLp

Anna Bednarska

10.00

4

1

6

2 TLg

Monika Połetek

10.00

25

1

7

2 TRp

Edyta Orzechowska

10.00

12

2

8

2 TRg

Agnieszka Węgłowska

10.00

22

2

9

2 A

Magdalena Masłowska

10.00

14

2

10

2 B

Katarzyna Jaskółowska

10.00

2

2

11

2 C

Kamila Małek

10.00

13

2

12

3 TG/TH

Marta Szymańska

11.00

24

1

13

3 TI

Magdalena Sibilska

11.00

16

1

14

3 TL

Iwona Szwarczyńska

11.00

18

1

15

3 TR

Monika Ozga

11.00

26

1

16

3 A

Grażyna Redźko

11.00

5

1

17

3 B

Konrad Rutkiewicz

11.00

6

2

18

4 TG/TLG

Agnieszka Rutkiewicz

11.00

2a

2

19

4 TL

Marta Kabata

11.00

17

2

20

4 TH

Anna Prejbisz

11.00

23

2

21

4 TI

Joanna Zdanowicz

11.00

11

2