A- A A+

Film promocyjny 2020

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

BEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

Zakończenie Roku Szkolnego w KZL

Opublikowano w Aktualności

Drodzy Uczniowie

Rok szkolny 2019/2020 dobiegł końca. Dla wszystkich był to trudny rok, ale mimo tego wielu z Was osiągnęło wspaniałe wyniki w nauce, konkursach i zawodach. Tym, którzy osiągnęli sukcesy szczególnie gratuluję. Gratuluję stypendystom Prezesa Rady Ministrów i Starosty Lubańskiego. Cieszę się z każdego Waszego sukcesu, choćby był najskromniejszy.

         Wszystkim dziękuję za współpracę i zmierzenie się z nowymi, trudnymi wyzwaniami jakie przyniosło zdalne nauczanie.

         Dziękuję Nauczycielom i Waszym Rodzicom za wspieranie Was. Z ogromną nadzieją oczekuję na przywrócenie tradycyjnych metod pracy i Waszego powrotu do szkoły. Z uwagą śledzę wszystkie komunikaty dotyczące sytuacji epidemicznej, ale oczywiste jest to, że nikt jednoznacznie nie może nam odpowiedzieć, co przyniesie przyszłość. Na wszelki wypadek przygotowujemy szkołę na wariant zdalnej nauki wykorzystując wszystkie doświadczenia zdobyte podczas ostatnich kilku miesięcy. O ważnych decyzjach w tej sprawie powiadomimy Was za pomocą dziennika elektronicznego.

         Ale od dzisiaj macie wakacje. Cieszcie się każdą wolną chwilą, odpoczywajcie i dbajcie o siebie. Nie narażajcie zdrowia swojego i bliskich. Życzę Wam dużo szczęścia i cierpliwości

      

   Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję do zobaczenia w szkole w nowym roku szkolnym

dyrektor szkoły

Lidia Błażków