A- A A+

Film promocyjny 2020

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

BEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

Zakonczenie Roku Szkolnego 2019/2020

Opublikowano w Aktualności

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

     Informujemy, że zakończenie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się 26 czerwca 2020r. zgodnie z kalendarzem organizacji roku szkolnego 2019/2020.

    Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju i konieczność zachowania zasad bezpieczeństwa forma wręczania świadectw będzie odmienna od tradycyjnej.

Wychowawcy klas wręczą uczniom świadectwa zgodnie z harmonogramem.

 

Serdecznie zapraszam.

dyrektor szkoły

Lidia Błażków

 

HARMONOGRAM ROZDANIA ŚWIADECTW

26.06.2020r. (piątek):

* Wejście nr 1 od ul. Kopernika, wejście główne do szkoły – rozdanie świadectw na łączniku,

(klasy: 1TGg/THg, 1TLp, 1AgBS, 2TG/TH, 2TR, 2bBS, 3TI).

* Wejście nr 2 od ul. Kopernika, wejście od strony sklepiku szkolnego – rozdanie świadectw w sali nr 1,

(klasy: 3aBS, 1LJp/LWp, 1TIg, 1TRp, 1BgBS, 2TL, 3TG/TLG, 3TL).

* Wejście nr 3 od ul. Fabrycznej, brama wjazdowa na teren szkoły, wejście od strony sali gimnastycznej – rozdanie świadectw w świetlicy szkolnej,

(klasy: 3bBS, 1TIp, 1TLg, 1TRg, 1CpBS, 2TI, 2aBS, 3TH). 

Lp

Klasa            

Wychowawca                      

Godzina

Nr wejścia uczniów do szkoły, miejsce rozdania świadectw                    

1.

3a BS

Maria Wyspiańska

8.00

2

2.

3b BS

Marian Fudala

8.00

3

3.

1 LJp/LWp

Eliza Sławińska

9.00

2

4.

1 TGg/THg

Anna Matoga

9.00

1

5.

1 TIp

Mirosław Nir

9.00

3

6.

1 TIg

Ewa Żuławska

10.00

2

7.

1 TLp

Anna Bednarska

10.00

1

8.

1 TLg

Monika Połetek

10.00

3

9.

1 TRp

Edyta Orzechowska

11.00

2

10.

1 TRg

Agnieszka Węgłowska

11.00

3

11.

1Ag BS

Magdalena Masłowska

11.00

1

12.

1Bg BS

Katarzyna Jaskółowska

12.00

2

13.

1Cp BS

Kamila Małek

12.00

3

14.

2 TG/TH

Marta Szymańska

12.00

1

15.

2 TI

Monika Łyp

13.00

3

16.

2 TL

Iwona Szwarczyńska

13.00

2

17.

2 TR

Monika Ozga

13.00

1

18.

2a BS

Grażyna Redźko

14.00

3

19.

2b BS

Konrad Rutkiewicz

14.00

1

20.

3 TG/TLG

Agnieszka Rutkiewicz

14.00

2

21.

3 TL

Marta Kabata

15.00

2

22.

3 TH

Anna Prejbisz

15.00

3

23.

3 TI

Joanna Zdanowicz

15.00

1