A- A A+

Film promocyjny 2020

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

BEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

Egzamin z edukacji wojskowej 2020r.

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
Egzamin z edukacji wojskowej 2020r. Egzamin z edukacji wojskowej 2020r.
    07 stycznia 2020 r. w Ośrodku Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej odbył się egzamin końcowy dla uczniów III klasy Liceum Ogólnokształcącego proobronnego z przedmiotu: edukacja wojskowa. Egzamin składał się z trzech części: - egzamin z praktycznej znajomości budowy broni, - egzamin praktyczny ze strzelania z broni pneumatycznej, - egzamin teoretyczny z wiadomości o Straży Granicznej Do egzaminu przystąpiło 13 uczniów, którzy wykazali się dużą wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem, w wyniku czego wszyscy pomyślnie zdali egzamin. Wyników egzaminów pogratulowała uczniom zastępca Komendanta Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych SG w Lubaniu pani płk SG Małgorzata SAKALUK.

    Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na egzaminie 21.01 2020r. na terenie JW. 23 Śląskiego Pułku Artylerii w Bolesławcu na koniec szkolenia z edukacji wojskowej w ramach pilotażowego programu Ministerstwa Obrony Narodowej.