A- A A+

Film promocyjny 2020

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

BEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

Mikołajki 2019

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
Mikołajki 2019 Mikołajki 2019
    Na świętego Mikołaja czekają wszyscy.... i chociaż za oknami jeszcze śniegu nie ma, to w naszej szkole już panuje nastrój świąteczny. Dzisiaj odwiedził nas Mikołaj i obdarował wszystkie dzieci słodką niespodzianką a potem zaprosił na wspólne śpiewanie świątecznych piosenek. Uczniowie ubrani w mikołajkowe czapki i w czerwone sweterki świetnie się bawili.
   Mikołaja szukaliśmy  także poza szkołą. Uczniowie technikum  logistycznego,  technikum organizacji reklamy, technikum gastronomiczne i liceum ogólnokształcące spędzili ten szczególny dzień na lodowisku w Łagowie. Było również podniebne skakanie w Go-Jump we Wrocławiu w wykonaniu klas technikum informatycznego i organizacji reklamy.
   Każdy w tym dniu był uśmiechnięty i radosny, a zapach pierników, blask choinki i dźwięki  kolęd przypominają nam, że święta tuż, tuż.