A- A A+

Film promocyjny 2020

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

BEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

II etap IV Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej

Opublikowano w Aktualności

    Z przyjemnością i wielką radością informujemy, że Kamila Braszko, uczennica klasy 3 TL, zakwalifikowała się do II etapu IV Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno- Logistycznej. Organizatorem Olimpiady jest Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego, etap II odbędzie się na początku marca. Test obejmował zagadnienia z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) i znacznie wykraczał poza podstawę programową. Mimo to, Kamila poradziła sobie doskonale z większością pytań. Życzymy powodzenia w kolejnych etapach i mocno trzymamy kciuki!