A- A A+

Film promocyjny 2020

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

BEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

Ślubowanie uczniów klasy proobronnej w 101 rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości

Opublikowano w Aktualności

     11 listopada 2019 r. w 101 rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej proobronnej z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu pod patronatem Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu, którą zakończył przepiękny występ dzieci i młodzieży z lubańskich szkół .
     Podczas uroczystości uczniowie klas pierwszych o profilu proobronnym nad którymi patronat sprawuje Komendant Ośrodka złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły rozpoczynając tym samym swoją przygodę z mundurem.