A- A A+

Film promocyjny 2020

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

BEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

Rajd pieszego pod hasłem "Las bliżej nas"

Opublikowano w Aktualności

    W dniu 7 października 2019 r. grupa uczniów naszej szkoły uczestniczyła w 16 edycji rajdu pieszego pod hasłem "Las bliżej nas", zorganizowanego przez Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu, Urząd Miasta Lubania i Nadleśnictwo Świeradów. Rajd jest imprezą w ramach programu Lubańskiej Wiosny Ekologicznej i częścią kampanii Europejskiego Dnia bez Samochodu. Trasa rajdu biegła po Leśnictwie Przylesie i na Górę Liściastą w Lubańskim Wielkim Lesie. Nasza wędrówka zakończyła się ogniskiem i wspólnym pieczeniem kiełbasek.