A- A A+

Film promocyjny 2019

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

BEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

VI Cross Commando

Opublikowano w Aktualności

     7 września 2019 r. o godz. 10:00 na terenie Jednostki Wojskowej JW. 23 Śląskiego Pułku Artylerii w Bolesławcu po raz szósty odbył się bieg o statuetkę brunatnego niedźwiedzia „Wojtka” – VI Cross Commando. Naszą szkołę reprezentował Jakub Bieliński który wywalczył IV  miejsce wśród uczniów klas mundurowych.
    Dwie godziny później przed pomnikiem poległych żołnierzy Pierwszej Samodzielnej Kompanii „Commando” i zmarłych żołnierzy 62 Kompanii Specjalnej zebrali się byli żołnierze, przyjaciele, sympatycy oraz uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu, by uczcić pamięć poległych z okazji 52 - lecia powstania jednostki „Commando”.