A- A A+

Film promocyjny 2020

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

BEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

„Nauki nastał czas” - rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Opublikowano w Aktualności

     W dniu 2 września w Zespole Szkół rozpoczął się rok szkolny 2019/2020. O godzinie 9:00 uczniowie klas drugich i wyższych spotkali się z wychowawcami w klasach. Natomiast o godzinie 10:00 Pani Lidia Błażków, Dyrektor Zespołu, uroczyście powitała w progach naszej szkoły uczniów 11 klas pierwszych liceum, technikum oraz branżowej szkoły I stopnia. Pani Dyrektor życzyła uczniom powodzenia, spełnienia planów, przyjaźni, satysfakcji oraz dobrego samopoczucia w murach naszej szkoły. Młodzież przywitał także Pan Józef Wieczorek, Przewodniczący Rady Rodziców. Po oficjalnym rozpoczęciu uczniowie klas pierwszych udali się na spotkania z wychowawcami.