A- A A+

Film promocyjny 2019

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

BEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Technikum logistyczne
Drukuj

Przystanek KaZeteL 2019

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
Przystanek KaZeteL 2019 Przystanek KaZeteL 2019
    28 maja w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu odbył się Przystanek KaZeteL. To cykliczna impreza składająca się z wielu przedsięwzięć i projektów, organizowana przez członków Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej, nauczycieli uczących w szkole oraz naszych uczniów, której nadrzędnym celem było pokazanie zdolności, umiejętności i wiadomości naszych wychowanków.
    Projekty zostały zrealizowane przy finansowym wsparciu Zarządu Powiatu Lubańskiego oraz Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły. I tak odbył się: Dzień Dziecka Aktywni! Kazetel, Fit!Rewolucja!, Plener malarski i artystyczny, Pierwsza pomoc przedmedyczna dla małych i dużych oraz działania towarzyszące w postaci Potyczek samorządowych, otwartych pracowni informatycznej, organizacji reklamy oraz logistycznej. Zaplanowane działania trwały już od godziny 10.00, a uroczystego otwarcia Przystanku KaZeteL 2019 dokonała o godzinie 12.00 Pani dyrektor Lidia Błażków przy wsparciu pana Karola Kusibaba, rzecznika prasowego Starosty Lubańskiego, w którego imieniu przybył.

   Niesprzyjająca pogoda nie przeszkodziła odwiedzić murów naszej szkoły licznym gościom: uczniom trzecich klas gimnazjów, ósmoklasistom z naszego powiatu i nie tylko oraz ich Opiekunom.
    Organizatorzy dziękują przede wszystkim naszym gościom: przyszłym absolwentom klas ósmych i trzeciej gimnazjum, być może przyszłym uczniom naszej szkoły. Pokazaliśmy to, co mamy najlepszego, a i tak nie wszystkim można się było pochwalić w tak krótkim czasie. Organizatorzy Przystanku KaZeteL 2019 składają także podziękowania: Zarządowi Powiatu Lubańskiego, Stowarzyszeniu Przyjaciół Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu (którego członkami są nauczyciele szkoły), Komendantowi Powiatowej Straży Pożarnej w Lubaniu, Dyrektorowi Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu, uczniom, którzy aktywnie pomagali i realizowali imprezę, nauczycielom czuwającym nad poszczególnym częściami Przystanku, pracownikom szkoły za pomoc techniczną w realizacji eventu.a