A- A A+

Film promocyjny 2019

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

BEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY

Opublikowano w Aktualności

     W dniach 27 oraz 28 marca odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Matematyczny, którego organizatorem jest OLIMP SCHOOL. Pierwszy dzień konkursu upłynął pod hasłem MISTRZOSTWA SZARADZIARSKIE-ZADANIA LOGICZNE. Uczniowie klas technikum sprawdzili swoje myślenie logiczne, rozwiązując zadania z łamigłówkami i szaradami. Drugiego dnia w ramach konkursu APOLONIUSZ uczniowie klas trzecich liceum i czwartych technikum sprawdzili swoje umiejętności z zakresu matematyki podstawowej. Konkurs zostanie rozstrzygnięty do dnia 31 maja 2019 roku. Życzymy sukcesów naszym matematykom.