A- A A+

Film promocyjny 2019

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

BEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

SUKCESY SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW

Opublikowano w Aktualności

     W drugim semestrze roku szkolnego 2018/2019 duże sukcesy zanotowali nasi sportowcy, którzy uczestniczyli w wielu zwodach sportowych na szczeblach powiatu, strefy jeleniogórskiej oraz województwa dolnośląskiego.

Piłka halowa chłopców
    Reprezentacja szkoły po wygranym finale powiatowym w finale strefowym w Kamiennej Górze w karnych zwyciężyła z rywalami z Kamiennej Góry i uzyskała awans do finału dolnośląskiego w Dzierżoniowie. 18 marca nasza drużyna po emocjonującej walce zajęła III miejsce na Dolnym Śląsku. Skład reprezentacji chłopców : Szymon Fedorowicz, Oskar Rymer, Marcin Szpak, Emil Zawada, Łukasz Romańczuk, Piotr Szymański, Paweł Chrząścik, Jakub Kudra, Kacper Sawicki, Miłosz Piela. Opiekunowie: pan Tomasz Sadowski oraz pan Konrad Rutkiewicz.

 

Piłka ręczna chłopców
    Nasza drużyna chłopców po wygranym finale powiatowym w półfinale strefowym zajęła III miejsce, ulegając w karnych szkole ze Lwówka (17:18) i przegrywając 12:18 z drużyną ze Zgorzelca. Wynik:  V miejsce w strefie jeleniogórskiej.
Skład drużyny: Miłosz Piela, Szymon Fedorowicz, Kamil Rękas, Piotr Szymański, Jakub Kudra, Oskar Rymer, Szymon Targoński, Adam Kuligowski, Paweł Chrząścik, Łukasz Romańczuk, Adam Pilarek. Opiekun: pan Konrad Rutkiewicz.


Piłka ręczna dziewcząt
II miejsce w strefie jeleniogórskiej zajęły nasze dziewczyny, które przeszły zwycięsko kolejne etapy rozgrywek: I miejsce w powiecie, I miejsce w półfinale strefowym (pokonaliśmy Zgorzelec, Mirsk i Bolesławiec). Po wygranej z II LO w Jeleniej Górze (18:14 ) w meczu o pierwsze miejsce musieliśmy jednak uznać wyższość szkoły sportowej z Karpacza KPR SMS Karpacz.
Skład drużyny dziewcząt : Katarzyna Burak, Wiktoria Czyruk, Ola Dzikowska, Aleksandra Giedrys ,  Aleksandra Malamis,  Justyna Maniecka , Julia Musiał ,Weronika  Nowicka , Małgorzata  Obrębalska, Kamila Pietrykowska, Agata Sobczak, Natalia Wiszniewska.
Opiekunowie: pani Eliza Sławińska oraz pan Konrad Rutkiewicz.


Tenis stołowy dziewcząt i chłopców
Nasze drużyny wygrały powiat oraz niespodziewanie strefę jeleniogórską, dzięki czemu 28 marca oba zespoły walczyły w finale dolnośląskim, gdzie zajęliśmy odpowiednio IV miejsce wśród dziewcząt i VI miejsce wśród chłopców.
Reprezentacja szkoły:  Dominika Gacek, Aneta Moczydlak oraz Miłosz Gołosz, Jakub Kobylarz, Paweł Koźluk i Kamil Szklany.
Drużynami opiekował się pan Tomasz Sadowski.


  Nauczyciele oraz uczniowie dziękują Radzie Rodziców oraz Dyrektorowi Szkoły za umożliwienie wyjazdów na zawody na powyższych szczeblach:  strefowych i dolnośląskich.