A- A A+

Film promocyjny 2019

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y



BEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Technikum logistyczne
Drukuj

Awans do finału strefy w piłce ręcznej dziewcząt

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
Awans do finału strefy w piłce ręcznej dziewcząt Awans do finału strefy w piłce ręcznej dziewcząt
     Dnia 11 marca 2019 r. drużyna uczennic z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w składzie: Katarzyna Burak, Wiktoria Czyruk, Aleksandra Dzikowska, Aleksandra Giedrys ,Aleksandra Malamis, Justyna Maniecka, Julia Musiał, Weronika Nowicka, Małgorzata Obrębalska, Kamila Pietrykowska, Agata Sobczak i Natalia Wiszniewska rozegrała 3 bardzo dobre spotkania z zespołami ze szkół ponadgimnazjalnych z Mirska, Bolesławca i Zgorzelca. Dziewczyny wywalczyły I miejsce i dzięki temu uzyskały awans do finału zawodów w piłce ręcznej dziewcząt, który odbędzie się w Karpaczu.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!