A- A A+

Film promocyjny 2019

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

yBEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Technikum logistyczne
Drukuj

II miejsce w turnieju strzeleckim oraz II miejsce w indywidualnym biegu dla uczniów klas mundurowych podczas obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
Zwycięstwa uczniów klas LW Zwycięstwa uczniów klas LW
     04 marca 2019 r. na terenie 23 pułku artylerii w Bolesławcu odbył się turniej strzelecki zorganizowany przez Stowarzyszenie Byłych Żołnierzy 62 Kompanii Specjalnej „Commando” oraz 23 Śląski Pułk Artylerii w ramach tegorocznych obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
    W turnieju brało udział 36 sześcioosobowych drużyn strzeleckich. Nasi uczniowie w składzie: Iga Zjawin, Adam Kuligowski, Korneliusz Nocuń, Szymon Pietrasiewicz, Agata Pazicz, Kinga Moczydlak wywalczyli II miejsce.
Kulminacyjnym punktem manewrów był BIEG „Dla Wyklętych 1963”, który obok turnieju strzeleckiego objął Patronatem Narodowym Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. Na inauguracyjnej zbiórce stanęło blisko 550 zawodników: żołnierzy reprezentujących jednostki wojskowe z Polski i USA, elewów służby przygotowawczej oraz uczniów klas mundurowych, którzy na symbolicznym dystansie 1963 metrów (rok egzekucji ostatniego członka ruchu oporu Józefa Franczaka) pragnęli oddać hołd bohaterom.

   Najlepszy wynik w biegu w kategorii uczniów klas mundurowych wywalczył SZYMON PIERTASIEWICZ, uczeń II klasy Liceum Ogólnokształcącego proobronnego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu. Na wyróżnienie zasługują także: Adam Kuligowski (IV miejsce) oraz Kinga Moczydlak (VIII miejsce).
Gratulujemy wyników ;-)