A- A A+

Film promocyjny 2019

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

yBEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Technikum logistyczne
Drukuj

RANDKA W CIEMNO Z KSIĄŻKĄ w KZL

Opublikowano w Aktualności

     W bibliotece szkolnej na przerwach w dniach 14 i 15 lutego miała miejsce Akcja Walentynkowa ,,Randka w ciemno z książką” (II edycja). Wielu uczniów odwiedziło w tych dniach czytelnię, by wylosować ozdobnie zapakowane niespodzianki w postaci książek, wśród których były nowości beletrystyczne, fantazy ,kryminały, romanse, poezja. Odwiedzającym akcja bardzo się spodobała, każdy mógł znaleźć coś dla siebie, a uczniowie zainteresowani lekturą mogli wypożyczyć ją do domu. Już wkrótce wiele innych akcji i wydarzeń, na które zapraszamy do biblioteki szkolnej.