A- A A+

Film promocyjny 2019

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

yBEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Technikum logistyczne
Drukuj

II Turniej Gier Komputerowych w KZL-u

Opublikowano w Aktualności

     Dnia 14.12.2017r. w naszej szkole został zorganizowany II Turniej Gier Komputerowych. Nasi uczniowie zmierzyli się ze sobą, grając w grę „League of Legends”. W turnieju wzięło udział 5 pięcioosobowych drużyn.
     Za organizację oraz przebieg turnieju odpowiedzialna była klasa 3TI oraz nauczyciele przedmiotów  informatycznych: pani Magdalena Sibilska oraz pani Ewa Żuławska. W trakcie rozgrywek pozostali uczniowie mogli kibicować swoim kolegom w łączniku szkoły, gdzie na żywo na monitorze informacyjnym oglądali przebieg rozgrywek. Turniej zakończył się wygraną uczniów z klasy 2TL, która otrzymała puchar.
    Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy!