A- A A+

Film promocyjny 2019

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

yBEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Technikum logistyczne
Drukuj

Jarmark Bożonarodzeniowy w Berlinie

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
Jarmark Bożonarodzeniowy w Berlinie Jarmark Bożonarodzeniowy w Berlinie
     Boże Narodzenie coraz bliżej. Aby poczuć magię zbliżających się Świąt, w dniu 12 grudnia 2018 r. grupa uczniów wzięła udział w wycieczce do Berlina na Jarmark Bożonarodzeniowy. Klimat Jarmarku  skutecznie wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój. W trakcie wycieczki uczniowie zwiedzali miasto, mogli zobaczyć Bramę Brandenburską, budynek Reichstagu i inne słynne miejsca stolicy Niemiec. Wyjazd jak zawsze był też okazją do sprawdzenia swoich umiejętności językowych . Uczniowie wrócili w znakomitych nastrojach i mogą już wyglądać pierwszej gwiazdki.