A- A A+

Film promocyjny 2019

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

yBEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Technikum logistyczne
Drukuj

Mikołajki 2018

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
Mikołaj2018 Mikołaj2018
     6 grudnia 2018r. w naszej szkole zagościł  Mikołaj wraz z dwoma Śnieżynkami . Goście hojnie obdarowywali cukierkami każdego ucznia i nauczyciela. W tym dniu powstała również specjalna tablica, na której każdy chętny mógł umieścić karteczkę z prośbą do Mikołaja. Podobno tylko małe dzieci wierzą w Pana z brodą, który przynosi prezenty. To jednak nieprawda, gdyż cała tablica była zapełniona życzeniami w rodzaju: "Mikołaju, proszę o przesunięcie sprawdzianu z matematyki" lub "Chciałbym dostać nowe felgi”. Młodzież wzięła także udział w konkursie na najlepsze świąteczne przebranie. Podziękowania należą się tym uczniom, którzy odpowiedzieli na apel Samorządu Uczniowskiego i ubrali czapki Mikołaja lub inne świąteczne akcenty. Dzięki nim było kolorowo i bardzo wesoło! Organizatorami szkolnych Mikołajek byli uczniowie klasy 2 TL oraz Samorząd Uczniowski.