A- A A+

Film promocyjny 2019

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

yBEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Technikum logistyczne
Drukuj

„Matematyka w obiektywie”

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
„Matematyka w obiektywie” „Matematyka w obiektywie”
    W listopadzie ośmiu uczniów naszej szkoły (Karolina Gut, Laura Zelik, Paweł Sazoński z klasy 4 TR, Katarzyna Zakrzewska z klasy IV TL, Katarzyna Wyszyńska z klasy III TR, Paulina Grzywo-Dąbrowska z klasy II TH oraz Agata Pazicz i Kinga Moczydlak z klasy II LW) wzięło udział w IX edycji Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego „Matematyka w obiektywie” organizowanego przez Wydział Matematyczno-Fizyczny Uniwersytetu Szczecińskiego. W tym roku nadesłano na konkurs rekordową liczbę fotografii, bo aż 24 tysiące. Mamy nadzieję, że któraś z fotografii naszych uczniów spodoba się jurorom.
Opiekunami konkursu były panie Monika Mela i Joanna Zdanowicz.