A- A A+

Film promocyjny 2019

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

yBEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Technikum logistyczne
Drukuj

Wizyta na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
Wizyta na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu Wizyta na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu
    Wycieczki połączone z nauką to to, co uczniowie lubią najbardziej. W dniu 14 listopada grupa 28 uczniów z klas 4TH, 4 TG, 4 TR, 4TI, 3TI i 3 LW wraz z panią Moniką Melą i panią Magdaleną Masłowską udała się na wycieczkę do Wrocławia. Uczniowie zostali zaproszeni przez przedstawicieli Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Spotkanie miało miejsce w Gmachu Głównym UP w jednej z sal wykładowych. Uczniom, jako potencjalnym przyszłym studentom, przedstawiono informacje o proponowanych kierunkach kształcenia na wydziałach Uniwersytetu Przyrodniczego. Młodzież wysłuchała wykładu dr. Jarosława Paconia na temat faktów i mitów w parazytologii- nauce o pasożytach człowieka. Następnie oprowadzono nas po wydziale weterynarii UP, gdzie mogliśmy zwiedzić m.in. katedrę chirurgii zwierząt czy katedrę zwierząt egzotycznych. Uczniowie mieli okazję obejrzeć z bliska, a nawet dotknąć, egzotyczne zwierzęta, takie jak żółwie, pytony, gryzonie czy ptaki. Wizyta na wydziale weterynarii była niezwykle interesująca. Dziękujemy za zaproszenie.