A- A A+

Film promocyjny 2019

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

yBEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Technikum logistyczne
Drukuj

Zawody sportowe

Opublikowano w Aktualności

     3 i 10 października 2018 r. reprezentacje chłopców i dziewcząt uczestniczyły w sztafetowych biegach przełajowych w Olszynie. Po zwycięstwach w etapie powiatowym      10 października uczniowie wzięli udział w finale dolnośląskim. I tak reprezentacja dziewcząt zajęła XIII m, a chłopców - VIII miejsce na Dolnym Śląsku. Zawodnikami opiekowali się     p. Agnieszka Jasińska – Dinsber oraz p. Konrad Rutkiewicz.
     Skład sztafety dziewcząt: Łakota Justyna, Pietrykowska Kamila, Mazur Oliwia, Siergiejewicz Natalia, Szantar Zuzana, Kubś Amanda, Heciak Sylwia, Moczydlak Kinga, Giegrys Aleksandra, Kurasiewicz Agata.
      Skład sztafety chłopców :Boczula Kacper, Jachyra Kamil, Janczak Konrad, Kasprzak Kacper, Klatka Łukasz, Kluz Arkadiusz, Kudra Jakub, Pawluczyk Hubert, Pietrasiewicz Szymon, Rękas Kamil, Siwicki Kacper, Szpak Marcin, Targoński Szymon, Wójtowicz Dominik.20 października odbyła się impreza sportowa Lubańskie Biegowisko. Nasi uczniowie pomagali przy organizacji części zawodów dla dzieci i młodzieży, pełniąc rolę sędziów oraz wzięli udział w biegach, zajmując czołowe lokaty !

Pod opieką p. Konrada Rutkiewicza uczniowie zajęli następujące miejsca:
I.    1600 m dziewcząt 1999/2002 (3 zawodniczki):
1.    Justyna Łakota   
2.    Aleksandra Giedrys
3.    Zuzanna Szantar   

 


II.    2600 m chłopców 1999/2002 (5 zawodników) :
1.    Kluz Arkadiusz   
2.    Pietrasiewicz Szymon   
3.    Targoński Szymon   
4.    Kasprzak    Kacper   
5.    Pawluczyk Hubert  


Gratulujemy !
 

3 i 10 października 2018 r. reprezentacje chłopców i dziewcząt uczestniczyły w sztafetowych biegach przełajowych w Olszynie. Po zwycięstwach w etapie powiatowym      10 października uczniowie wzięli udział w finale dolnośląskim. I tak reprezentacja dziewcząt zajęła XIII m, a chłopców - VIII miejsce na Dolnym Śląsku. Zawodnikami opiekowali się     p. Agnieszka Jasińska – Dinsber oraz p. Konrad Rutkiewicz.

Skład sztafety dziewcząt: Łakota Justyna, Pietrykowska Kamila, Mazur Oliwia, Siergiejewicz Natalia, Szantar Zuzana, Kubś Amanda, Heciak Sylwia, Moczydlak Kinga, Giegrys Aleksandra, Kurasiewicz Agata.

Skład sztafety chłopców :Boczula Kacper, Jachyra Kamil, Janczak Konrad, Kasprzak Kacper, Klatka Łukasz, Kluz Arkadiusz, Kudra Jakub, Pawluczyk Hubert, Pietrasiewicz Szymon, Rękas Kamil, Siwicki Kacper, Szpak Marcin, Targoński Szymon, Wójtowicz Dominik.

20 października odbyła się impreza sportowa Lubańskie Biegowisko. Nasi uczniowie pomagali przy organizacji części zawodów dla dzieci i młodzieży, pełniąc rolę sędziów oraz wzięli udział w biegach, zajmując czołowe lokaty !

Pod opieką p. Konrada Rutkiewicza uczniowie zajęli następujące miejsca:

                     I.            1600 m dziewcząt 1999/2002 (3 zawodniczki):

1.      Justyna Łakota   

2.      Aleksandra Giedrys

3.      Zuzanna Szantar

                  II.            2600 m chłopców 1999/2002 (5 zawodników) :

1.      Kluz Arkadiusz  

2.      Pietrasiewicz Szymon    

3.      Targoński Szymon         

4.      Kasprzak Kacper

5.      Pawluczyk Hubert         

Gratulujemy !