A- A A+

Film promocyjny 2019

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

yBEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Technikum logistyczne
Drukuj

Światowy Dzień Uśmiechu

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
Światowy Dzień Uśmiechu Światowy Dzień Uśmiechu
     05 października 2018 r. w naszej szkole panował wyjątkowo radosny nastrój. Świętowaliśmy Światowy Dzień Uśmiechu. Pomysłodawcą tego dnia był Harvey Ball, autor znanego na całym świecie symbolu żółtej uśmiechniętej buzi, tzw. „smiley face”.
    W tym dniu uczniowie klasy 4 TH wręczali koleżankom, kolegom  i pracownikom szkoły znaczki z uśmiechniętą buźką. Symbol  reprezentować miał to, co na co dzień chcemy widzieć jak najczęściej u innych ludzi – bezinteresowny uśmiech i radość życia.
   Na szkolnych tablicach pojawiły się karty z żartami, które wywoływały uśmiech na twarzach. Uczniowie życzyli wielu radości, pogody ducha i uśmiechu, przywołując sentencję: „Czasami jeden uśmiech może sprawić, że dzień stanie się lepszy.”