A- A A+

Film promocyjny 2019

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

yBEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Technikum logistyczne
Drukuj

Europejski Dzień bez Samochodu

Opublikowano w Aktualności

   21 września nauczyciele wychowania fizycznego: Tomasz Sadowski oraz Konrad Rutkiewicz zorganizowali rajd rowerowy dla uczniów szkoły, promując w ten sposób Europejski Dzień bez Samochodu oraz alternatywny sposób transportu, jakim niewątpliwie jest rower. Ważne było spędzenie tego czasu w siodełku, aktywnie i rekreacyjnie.
   Trasa rajdu przebiegała od Lubania do Zamku Kliczków i z powrotem. Malownicza droga rowerowa wiodła wzdłuż Kwisy przez Nowogrodziec, Kierżno i Osieczów. Wyruszyliśmy o 8.30, aby w Kliczkowie zameldować się już przed godziną 11.00. Po odpoczynku oraz krótkim zwiedzaniu zamku ruszyliśmy w drogę powrotną. Co prawda wiatr wiejący w twarz utrudniał nam powrót, ale daliśmy radę! W Lubaniu zakończyliśmy wycieczkę przed godziną 14.00, trochę zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.
   W rajdzie brali udział : Michał Roszak, Mateusz Kasprzak, Bartek Łaniocha, Rafał Musiał, Krystian Raczyński, Szymon Pietrasiewicz, Szymon Guga, Dominik Cierlik oraz Seweryn Biskup.