A- A A+

Film promocyjny 2019

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

yBEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Technikum logistyczne
Drukuj

Letni poligonowy obóz szkoleniowy

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
Letni obóz LW Letni obóz LW
     W dniach 18 – 21 czerwca 2018 roku uczniowie klasy pierwszej Liceum Ogólnokształcącego proobronnego brali udział w letnim poligonowym obozie szkoleniowym. Obóz odbywał się na terenie Bazy Lotniczej "Baryt" w Stanisławowie, był to drugi pobyt naszych uczniów w gościnnych progach tej jednostki.
    Zajęcia z uczniami prowadzili instruktorzy Jednostki Poszukiwawczo-Ratowniczej. Program obejmował: szkolenie logistyczne, przepisy i regulaminy wojskowe, wyszkolenie ogniowe (w tym wykonywanie strzelań w warunkach nocnych do celów czasowo podświetlanych), wyszkolenie przeciwchemiczne, atletykę terenową, podstawy taktyki (m.in. maskowanie i marsz ubezpieczony), ratownictwo pola walki, szkolenie techniczne (budowa, obsługa i nauka prowadzenia kołowego transportera opancerzonego).
Zajęcia na obozie były bardzo ekscytujące dla przyszłych wojaków. Wszyscy już czekają na kolejny obóz, który odbędzie się w Szklarskiej Porębie.