A- A A+

Film promocyjny 2019

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

yBEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Technikum logistyczne
Drukuj

XVIII Gala wręczania nagród laureatom powiatowych konkursów

Opublikowano w Aktualności

     Dnia 12 czerwca w Szkole Muzycznej w Lubaniu odbyła się XVIII Gala wręczania nagród laureatom powiatowych konkursów zorganizowanych przez PCE w roku szkolnym 2017/ 2018. Nagrodzeni uczniowie z Naszej Szkoły to: Aleksandra Oberda (z klasy 3 LR), Maja Jankowska (1 TLG), Aleksandra Giedrys (2 LR) oraz Szymon Chrząszcz ( 2 LW). Podziękowania za całoroczną współpracę usłyszała także pani Lidia Błażków, Dyrektor Szkoły oraz nauczyciele: p. Monika Łyp, p. Aleksandra Grochala – Hawrylewicz i p. Agnieszka Węgłowska.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.