A- A A+

Film promocyjny 2019

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

yBEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Technikum logistyczne
Drukuj

Wycieczka do Szklarskiej Poręby

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
Wycieczka do Szklarskiej Poręby Wycieczka do Szklarskiej Poręby
     7 czerwca uczniowie TH i TR pojechali pociągiem do Szklarskiej Poręby. Tu odwiedzili Blue Mountain Resort. Wyjazd był związany ze zdobyciem praktycznej wiedzy zawodowej. Uczniowie zwiedzili cały obiekt i dowiedzieli się o możliwościach zatrudnienia w różnych działach m. in. recepcji, służby pięter, marketingu, gastronomii. W tym miejscu dziękujemy kierownictwu resortu za możliwość zobaczenia tego bardzo ciekawego miejsca. W programie dnia znalazł się również spacer do Wodospadu Szklarki. Wszyscy wrócili zadowoleni.
Zapraszamy do galerii zdjęć.