A- A A+

Film promocyjny 2019

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

yBEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Technikum logistyczne
Drukuj

Logistycy z KZLnajlepsi na Dolnym Śląsku

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
Mistrzowie logistyki Mistrzowie logistyki
     Dnia 8 czerwca 2018 r. odbył się finał szóstej edycji konkursu „Mistrzowie Logistyki” organizowanego przez Katedrę Zarządzania Strategicznego i Logistyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

      W pierwszym etapie udział wzięło 48 szkół z całego Dolnego Śląska. Każda ze szkół mogła wytypować dwie drużyny. Zadaniem uczniów było rozwiązanie studium przypadku na temat sklepu kolonialnego stojącego przed decyzją zakupu linii do samodzielnego wypalania kawy. Przyszli logistycy musieli dokonać obliczeń ekonomicznych, przeanalizować szanse i zagrożenia związane z zakupem własnej linii produkcyjnej oraz rozwiązać dylematy logistyczne przed którymi stanął właściciel sklepu. Prezentacje uczniów trzeciej klasy technikum w zawodzie technik logistyk okazały się na tyle ciekawe i poprawne merytorycznie, że pośród siedmiu zakwalifikowanych do ścisłego finału zespołów znalazły się dwie drużyny z ZSP im. KZL w Lubaniu, w tym jedna z nich już na etapie kwalifikacyjnym zdobyła największą liczbę punktów.

 

            Podczas finału, który odbył się w auli Katedry Zarządzania Strategicznego i Logistyki, uczniowie musieli wykazać się znajomością pojęć logistycznych, anglojęzycznych skrótów z zakresu logistyki, umiejętnością formowania ładunków w kontenerach oraz harmonogramowania produkcji. Reprezentanci KZL-u poradzili sobie świetnie i zespół w składzie: Angelika Michno, Anna Jaworowicz, Katarzyna Zakrzewska i Roksana Fortuna zajął pierwsze miejsce zwyciężając w ten sposób szóstą edycję konkursu.

Takie osiągnięcia to wielka radość i powód do dumy a także motywacja do dalszego rozwoju i kształcenia.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!