A- A A+

Film promocyjny 2018

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

yBEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Technikum logistyczne
Drukuj

Nasi logistycy z wizytą w Amazonie

Opublikowano w Aktualności

     09 maja 2018 r. uczniowie klas I i II Technikum w zawodzie technik logistyk uczestniczyli w wycieczce zwodoznawczej do Centrum Logistycznego Amazon we Wrocławiu. Amazon to amerykańska spółka, która zajmuje się handlem elektronicznym i prowadzi największy na świecie sklep internetowy. W Polsce posiada już kilka centrów logistycznych. Uczniowie mogli zobaczyć pracę osób zatrudnionych w charakterze pracowników magazynowych oraz sposób realizacji podstawowych procesów magazynowych takich jak przyjęcie towaru, rozkładanie towarów, pakowanie i etykietowanie. Po wybranych sektorach magazynowych uczniów oprowadziła pani  Małgorzata Baszak - Trzcielińska  , która udzieliła szczegółowych informacji o charakterze pracy w tych sektorach oraz odpowiadała na pytania zadawane przez uczniów. Po wizycie w Amazonie przyszli logistycy udali się do wrocławskiej IKEI, by zobaczyć hale magazynowe tego sklepu i dowiedzieć się np. o sposobach składowania towaru. Wycieczka była okazją do poszerzenia wiedzy z branży logistycznej, co na pewno przyda się wszystkim jej uczestnikom , a w szczególności uczniom klasy 2 TL, którzy już w czerwcu przystąpią do egzaminu z kwalifikacji A30.