A- A A+

Film promocyjny 2019

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

yBEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Technikum logistyczne
Drukuj

KINOL 2018

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
Kinol 2018 Kinol 2018
     W pierwszym dniu wiosny, tradycyjnie już, w naszej szkole został zorganizowany Festiwal Piosenki Obcojęzycznej KINOL. Już po raz 16. młodzież udowodniła, że potrafi świetnie się bawić, przebrać z fantazją, malować i oczywiście śpiewać w różnych językach: po angielsku, niemiecku i hiszpańsku. Festiwal 2018 prowadzili Krzysztof Nowak – przewodniczący samorządu uczniowskiego i jego zastępca - Jakub Płomiński.
  Tematem przewodnim tegorocznego konkursu była muzyka filmowa. Uczniowie występowali grupowo lub indywidualnie. Wśród zaprezentowanych utworów znalazły się m. in. „El Mariachi”, „I see fire”, „Heathens” i „Go Johny go”. Wszyscy uczestnicy spisali się na medal. Pokazali swoje umiejętności wokalne i aktorskie w kategorii występ oraz niezwykłą kreatywność w kategorii przebranie. Wszystkie występy były nagrodzone gromkimi brawami. Jury w składzie: Patrycja Semeniuk, Szymon Chrząszcz, Pani Agnieszka Rutkiewicz i Pan Piotr Sadowski miało bardzo trudne zadanie. Ostatecznie w kategorii występ wokalny pierwsze miejsce otrzymała Wiktoria Chlibowska z klasy 1TH, a zaraz za nią znalazły się klasy 2 TL i 2LWR. W kategorii przebranie i show pierwsze miejsce zajęła klasa 3TL. Natomiast pierwsza nagroda za najładniejszy plakat została przyznana Wiktorii Mazacz z klasy 3TR, zaś kolejne miejsca zajęły plakaty wykonane przez uczniów z klas 1TH i 1TL.
    Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości i dziękujemy za dostarczenie pozytywnych wrażeń. Uczniom prowadzącym i odpowiedzialnym za nagłośnienie i zdjęcia dziękujemy za pomoc w organizacji.

Zapraszamy do galerii zdjęć!