A- A A+

Film promocyjny 2018

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

yBEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Technikum logistyczne
Drukuj

Promujemy ideę walki o prawa człowieka

Opublikowano w Aktualności

  

G A L E R I A
Maraton pisania listów Maraton pisania listów
    Od kilku lat Samorząd Uczniowski w ZSP im. KZL we współpracy z organizacją Amnesty International prowadzi akcję w obronie ludzi prześladowanych w różnych zakątkach świata za walkę przeciwko naruszaniu praw człowieka.
     1 grudnia przedstawiciele SU promowali ideę walki o prawa człowieka, rozdając lubańskim przechodniom ulotki informujące o 17. Maratonie Pisania Listów w sprawie osób prześladowanych za taką działalność . Finał Maratonu, na który w tym roku zapraszamy nie tylko uczniów „KZL-u”, odbędzie się w naszej szkole dnia 8 grudnia br.  
Dziękujemy mieszkańcom Lubania za życzliwe przyjęcie naszej akcji.