A- A A+

Film promocyjny 2018

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

yBEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Technikum logistyczne
Drukuj

Uroczyste ślubowanie uczniów klasy proobronnej

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
Ślubowanie klasy 1LW Ślubowanie klasy 1LW
      10 listopada 2017 r. w 99. rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej Liceum ogólnokształcącego proobronnego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu pod patronatem Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych SG w Lubaniu. Podczas uroczystości uczniowie klas pierwszych o profilu proobronnym, nad którymi patronat sprawuje Komendant Ośrodka, złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły, rozpoczynając tym samym swoją przygodę z mundurem. Uroczystość zakończył przepiękny występ poświęcony Tadeuszowi Kościuszce przygotowany przez dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubaniu.