A- A A+

Film promocyjny 2018

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

yBEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Technikum logistyczne
Drukuj

Październik w sporcie

Opublikowano w Aktualności

 

G A L E R I A
Październik w sporcie Październik w sporcie
    19 października drużyny z naszej szkoły startowały w finale wojewódzkim w sztafetach przełajowych. Dziewczęta zajęły 12 miejsce , a chłopcy 15 miejsce na Dolnym Śląsku. Opiekunami byli p. Grażyna Redźko oraz p. Agnieszka Jasińska-Dinsber.
    Skład drużyny dziewcząt: Fortuna Roksana (3LT), Gacek Dominika (2LT), Giedrys Ola (2LR), Gołek Aleksandra (1A), Maliszewska Weronika (3LT), Michno Angelika (3LT), Moczydlak Kinga (1TH), Sobczak Agata (2LR), Czyruk Wiktoria (2LR);
    Skład drużyny chłopców: Fedorowicz Szymon, Boczula Kacper , Kudra Jakub (2TI); Gleb Igor (1TI), Kluz Arek, Pawluczyk Hubert (1TL), Szpak Marcin (3TL), Szlachta Brajan (2a), Stachnik Szymon (2b), Kulig Wojtek (2c), Pietrasiewicz Szymon (1LW);

     21 października nasi reprezentanci pod opieką p. Marty Szymańskiej z powodzeniem startowali w Lubańskim Biegowisku 2017 w biegach w parku na Kamiennej Górze. Wyniki:

I. 2000 m chłopców 2001/2002
1. Kluz Arkadiusz ZSP im. KZL w Lubaniu
2. Pietrasiewicz Szymon ZSP im. KZL w Lubaniu
3. Pawluczyk Hubert ZSP im. KZL w Lubaniu


II. 2000 m dziewcząt 1999/2000
1. Giedrys Ola ZSP im. KZL w Lubaniu


III. 3000 m chłopców 1999/2000
1. Targoński Szymon ZSP im. KZL w Lubaniu
2. Naglewski Bartek ZSP im. KZL w Lubaniu


    Wspaniałym wynikiem może pochwalić się uczeń naszej szkoły Łukasz Klatka (zawodnik GLKS Olsza Olszyna), który w biegu OPEN na 10 km zajął I miejsce. Serdecznie gratulujemy !

     Ponadto 27 uczniów pod opieką p. Marty Szymańskiej pomagało organizatorowi, czyli Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Lubaniu w przeprowadzeniu zawodów. Dyrektor MOSiR-u p. Małgorzata Garula składa serdeczne podziękowania naszym uczniom, p. Marcie Szymańskiej oraz Dyrekcji Szkoły za godną postawę w roli sędziego oraz pomoc w obstawie tras biegowych i zapewnieniu bezpieczeństwa przez uczniów klasy 1LR oraz rowerzystów prowadzących i zamykających biegi.