A- A A+

Film promocyjny 2018

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

yBEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Technikum logistyczne
Drukuj

II miejsce w BIKE MARATONIE

Opublikowano w Aktualności

     7 października 2017r. w Świeradowie odbyła się finałowa edycja Bike Maratonu. Trasa liczyła 28 km i 850 m w pionie. Zaraz po starcie zaczął padać deszcz i padał do samego końca wyścigu; momentami temperatura wynosiła 0 stopni. W zawodach wzięło udział ponad 1000 zawodników, a na dystansie 28 km - 521 zawodników. Szymon Pietrasiewicz, uczeń klasy pierwszej Liceum Ogólnokształcącego proobronnego, na co dzień zawodnik KWISY LUBAŃ, w wyścigu zajął II miejsce w kategorii oraz w klasyfikacji generalnej.
Gratulujemy  Szymonowi i jego trenerowi !