A- A A+

Film promocyjny 2018

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

yBEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Technikum logistyczne
Drukuj

Realizacja projektu Ministerstwa Obrony Narodowej

Opublikowano w Aktualności

27 września br. uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego proobronnego w ramach projektu pilotażowego Ministerstwa Obrony Narodowej, w którym nasza szkoła uczestniczy,  sprawdzili swoje siły w konkurencjach sprawnościowych zdawanych podczas egzaminu rocznego przez polskich żołnierzy. Po zakończeniu wszystkich konkurencji sportowych uczniowie dzielili się spostrzeżeniami i wrażeniami z pierwszej próby testu sprawnościowego, który ramię w ramię pokonywali z żołnierzami - instruktorami z 23 Śląskiego Pułku Artylerii z Bolesławca.