A- A A+

Film promocyjny 2018

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

yBEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Technikum logistyczne
Drukuj

Spotkanie organizacyjne „Viva Espania”

Opublikowano w Aktualności

        4 października 2017 roku odbyło się w naszej szkole spotkanie organizacyjne dotyczące projektu „Viva Espania – praktyki zawodowe dla ambitnych uczniów” dofinansowanego ze środków Funduszy Europejskich. Spotkanie z zakwalifikowanymi do projektu uczestnikami rozpoczęła pani dyrektor Lidia Błażków. Pani dyrektor zwróciła uwagę na to, jak wiele możliwości daje uczestnictwo w zagranicznych praktykach zawodowych. To między innymi podniesienie kompetencji językowych i kulturowych, zdobycie praktycznego doświadczenia zawodowego oraz rozwój kreatywności i samodzielności. To także szansa na nawiązanie nowych znajomości i poznanie zagranicznego rynku usług. Koordynator projektu pani Edyta Juncewicz-Trela omówiła obowiązującą w projekcie dokumentację, przedstawiła terminarz działań oraz zasady współpracy z koordynatorem i specjalistą administracyjnym do spraw projektu panią Agnieszką Minkiewicz.
Kontakt w sprawie projektu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.