A- A A+

Film promocyjny 2018

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

yBEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Technikum logistyczne
Drukuj

Konkurs pod hasłem „Niebezpieczne rośliny w domu i ogrodzie”

Opublikowano w Aktualności

     Dnia 08 czerwca 2017 roku miało miejsce uroczyste wręczenie nagród w konkursie wiedzy przyrodniczej „Niebezpieczne rośliny w domu i ogrodzie”, organizowanym przez Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu. W kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych  II miejsce zajęła drużyna z naszej szkoły, w składzie: Aleksandra Jochna, Aleksandra Oberda i Oliwia Wojciechowska. Są to uczennice II klasy liceum ogólnokształcącego ratownictwo medyczne i promocja zdrowia. Nagrodami w konkursie były książki o tematyce przyrodniczej.
Gratulujemy!