A- A A+

Film promocyjny 2018

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

yBEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Technikum logistyczne
Drukuj

Studenci z Chin, Ekwadoru i Indii w naszej szkole

Opublikowano w Aktualności

G A L E R I A
AIESEC AIESEC
    W dniach od 9 do 13 stycznia 2017 r. po raz kolejny gościliśmy w szkole studentów z wymiany organizowanej w ramach projektu AIESEC. Przez cały tydzień Sun Yucen, Jonathan Toledo oraz Chandan Arora prowadzili multimedialne warsztaty językowe, opowiadając o swoich krajach, kulturze i historii. Uczniowie, dzięki prowadzonym przez studentów konwersacjom, mogli używać języka angielskiego w sposób naturalny i spontaniczny, doskonaląc tym samym swoje umiejętności językowe. Zdobyli też wiedzę na temat Chin, Ekwadoru oraz Indii, krajów, z których pochodzili goście. Szkolnymi koordynatorami projektu byli nauczyciele języków obcych. W swoich domach przez tydzień studentów gościli: Joanna Żuk z klasy IV TH, Szymon Owczarek z IV TI oraz Kamil Jędrych z I TL.
    Wizyta studentów z AIESEC pozostawiła nam wszystkim miłe wspomnienia. Liczymy na to, że w następnym roku studenci z zagranicy również nas odwiedzą.