A- A A+

Film promocyjny 2019

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

yBEZPŁATNY DOSTĘP DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO DLA RODZICÓW I UCZNIÓW!!!!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Technikum logistyczne
Drukuj

Willkommen in Dresden

Opublikowano w Aktualności

        Starą, niemiecką tradycją, pochodzącą z 14 wieku są jarmarki bożonarodzeniowe. Podczas wycieczki do Drezna 11-go grudnia, uczniowie KZL-u mogli zobaczyć jak „Weihnachtsmarkt” wygląda w rzeczywistości . Oczywiście jarmark nie był naszym jedynym celem podróży. Odwiedziliśmy również Muzeum Higieny, w którym uczniowie m. in. walczyli w pojedynku na siłę umysłu i myślami przesuwali metalową kulę. Zobaczyliśmy również wiele zabytków stolicy Saksonii m. in. kościół Frauenkirche, Zespół Pałacowy Zwinger, Operę Sampera oraz Katedrę Św. Trójcy. Wszyscy uczestnicy wrócili zadowoleni z wycieczki.