A- A A+

Film promocyjny

 

 

F

i

l

m

 

p

r

o

m

o

c

y

j

n

y

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu
Liceum ogólnokształcące o profilu proobronnym z elementami ratownictwa medycznego
Technikum organizacji reklamy
Technikum hotelarskie
Technikum hotelarskie
Technikum gastronomiczne
Technikum gastronomiczne
Liceum ogólnokształcące ratownictwo medyczne i promocja zdrowia
Technikum informatyczne
Branżowa Szkoła I stopnia
Technikum logistyczne
Drukuj

BIEGI ULICZNE

Opublikowano w Aktualności

W niedzielę 14 września 2014  w naszym mieście odbywały się tradycyjne Lubańskie Biegi Uliczne - Biegowisko 2014. Organizatorem zawodów było Miasto Lubań, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubaniu, UKS Samuraj i Łużyckiego Centrum Rozwoju.

 W zawodach brało udział 120 biegaczy w tym 2 uczniów klas proobronnych: Łukasz Dziędzioła 2 LW  i Bartłomiej Barszcz  3 LW,  którzy zmierzyli się z dystansem i przebiegli 6 km godnie reprezentując naszą szkołę.  W biegu brała udział również pani prof. Eliza Sławińska, która w kategorii „Rodzina” wraz z synem Marcinem zajęła II miejsce.

Serdecznie gratulujemy!!!